Kõik vajalik sinu tolmuimejale, õhupuhastile või õhuparandajale!
  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • 30-päevane raha tagasi garantii
  • Tooteid rohkem kui 35 000 erinevale seadmele!

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@DustDeal.ee

Maksmine

PayPal

PayPali on võimalik kasutada peaaegu kõikides maailma riikides. Nende puhul ei pea klient muretsema pettuste pärast, sest kõik on garanteeritud. Ülekanne jõuab kohale hetkega ja on tasuta. Üksikute maksete tegemiseks ei ole tarvis PayPali kasutajaks registreerida - vaja on vaid pangaarvet või krediitkaarti.

Krediitkaart

MasterCard Maksta saab ka VISA, American Expressi MasterCardiga, läbi turvalise Adyen maksekeskkonna.

Näpunäide: Pangad ja kaartide väljastajad on väga ranged ja te peate 100% täpsusega kasutama sama nime, mis kaardil on toodud (koos tiitliga), palun kontrollige samuti üle aegumiskuupäev (kuu ja aasta) ja CVV2 number. Loomulikult on ka kaardi number ise väga oluline.

Kas teil esineb maksmisel probleeme, mõnikord ebaselge veateatega või üldse ilma veateateta? Kasutage neid näpunäiteid või küsige meilt abi. Mõnikord esineb klientidel probleeme, kuna nende krediitkaart ei ole aktiveeritud või on blokeeritud. Sel juhul on kasulik abi saamiseks pöörduda oma kaardi väljastaja/panga poole.

DustDeal.ee ei saa arveldamise kulukuse tõttu vastu võtta sularaha.

Valige lihtsalt toode või kategooria

Arvustused

VALDEK MOORATS hindas meid:
(5/5)
Toode:
Kirby Sentria tolmukotid (9 kotid)
Loe teiste klientide hinnanguid
  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • 30-päevane raha tagasi garantii
  • Tooteid rohkem kui 35 000 erinevale seadmele!

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@DustDeal.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.