• Kiire, lihtne ja turvaline
  • 30-päevane raha tagasi garantii
  • Tooteid rohkem kui 35 000 erinevale seadmele!

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@DustDeal.ee

Harjad

Pakume tolmuimetajele igat tüüpi harjaseid. Oluline on regulaarselt kontrollida tolmuimeja harjapead, kuna harja karvad võivad kuluda ning tolm ja karvad võivad sinna takerduda. Kui teie tolmuimeja hari töötab korralikult, saavutab tolmuimeja paremaid tulemusi. Tolmuimeja hari tuleks alati korralikult toru külge kinnitada. Üldiselt on võimalik erinevat tüüpi harjaseid kasutada. Valige tolmuimeja hari, mis sobib põrandaga teie kodus või kontoris. Meie tootevalikus on ka spetsiaalselt loomakarvade jaoks mõeldud tolmuimeja harjad ja raskesti ligipääsetavate kohtade jaoks mõeldud harjad.

Oluline on regulaarselt kontrollida tolmuimeja harjapead, kuna harja karvad võivad kuluda ning tolm ja karvad võivad sinna takerduda. Kui teie tolmuimeja hari töötab korralikult, saavutab tolmuimeja paremaid tulemusi. Tolmuimeja hari tuleks alati korralikult toru külge kinnitada. Üldiselt on võimalik erinevat tüüpi harjaseid kasutada. Valige tolmuimeja hari, mis sobib põrandaga teie kodus või kontoris. Meie tootevalikus on ka spetsiaalselt loomakarvade jaoks mõeldud tolmuimeja harjad ja raskesti ligipääsetavate kohtade jaoks mõeldud harjad.

Vaadake kõiki kaubamärke allpool

Ei leidnud midagi? Proovi otsingut

Valige lihtsalt toode või kategooria

Arvustused

Jyri Raiesmaa hindas meid:
(5/5)
Toode:
Philips EasyLife FC 8130 Parketihari õrna põranda jaoks (30 > 37mm)
Üldine:
Väga kasulik lehekülg. Lai valik tooteid. Kiire tarne ja soodsad hinnad.
Toote info:
Jäin tellitud kaubaga väga rahule.
Loe teiste klientide hinnanguid
  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • 30-päevane raha tagasi garantii
  • Tooteid rohkem kui 35 000 erinevale seadmele!

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@DustDeal.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.