• Kiire, lihtne ja turvaline
  • 30-päevane raha tagasi garantii
  • Tooteid rohkem kui 35 000 erinevale seadmele!

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@DustDeal.ee

Valige lihtsalt toode või kategooria

Arvustused

VALDEK MOORATS hindas meid:
(5/5)
Toode:
Kirby Sentria tolmukotid (9 kotid)
Loe teiste klientide hinnanguid

Garantii

30-päeva raha tagastamise garantii

Meie eesmärk iga tellimuse puhul on rahulolev klient. Seetõttu pakume Teile 30-päeva raha tagastamise garantiid lisaks juba kehtivale garantiile ja RMA-protseduurile defektide puhul! Kui toode ei vasta Teie ootustele või kui Te muudate meelt, saate oma raha tagasi. Selleks tuleb toode tagastada avamata kujul 30 päeva jooksul pärast kohalejõudmist.

Kui soovite saada oma raha tagasi, võtke ühendust ja oodake meie vastust, enne kui toote tagasi saadate.

Garantii

Meie toodetele kehtib 12 kuu pikkune garantii. Garantii kehtib juhul, kui ostja on toodet korralikult kasutanud ja paigaldanud ning seda õigesti hoidnud.

Ka tolmukottidel on oma eluiga. Järgige tolmukottide paigaldsmisel kasutusjuhendeis olevaid nõuandeid.

RMA

Kui teil tekib ostetud tootega probleeme, palun võtke meiega ühendust . Me loeme teie kaebuse läbi ja proovime sellele lahendust leida. Kui meie klienditoe abist ei piisa, kirjutame teile välja RMA (Return Material Authorization) numbri. Soovitame toote tagastada korralikus (mullikilega) ümbrikus. RMA number peab olema näha ümbrikul ja ümbrikusse pandud paberil. Selle numbri abil saame saabuva toote tuvastada. Kui tuleb välja, et teie poolt tellitud toode on defektne, saadame teile tasuta uue.
Me ei saa tagastatud tooteid käsitleda, kui te ei ole lisanud RMA numbrit.

  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • 30-päevane raha tagasi garantii
  • Tooteid rohkem kui 35 000 erinevale seadmele!

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@DustDeal.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.