• Kiire, lihtne ja turvaline
  • 30-päevane raha tagasi garantii
  • Tooteid rohkem kui 35 000 erinevale seadmele!

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@DustDeal.ee

DustDeal.ee ja küpsised

DustDeal.ee kasutab oma veebilehel küpsiseid.

Mis on küpsised?

Loe veel: küpsised on väikesed tekstifailid, mida veebisaidid saavad kasutada, et muuta kasutaja kogemus efektiivsemaks. Seadus ütleb, et me võime teie seadmesse küpsiseid salvestada, kui need on saidi toimimiseks tingimata vajalikud. Kõigi muud tüüpi küpsiste puhul vajame teie luba. See sait kasutab erinevat tüüpi küpsiseid. Mõningaid küpsiseid paigutavad meie lehel kuvatavad kolmanda osapoole teenused. Oma nõusolekut küpsisedeklaratsiooni kohta saate igal ajal muuta või tagasi võtta läbi meie veebisaidi. Lisateavet selle kohta, kes me oleme, kuidas saate meiega ühendust võtta ja kuidas töötleme isikuandmeid, leiate meie privaatsuseeskirjadest.

Esimese osapoole küpsised: Esimese osapoole küpsis on küpsis, mille väljastab sama veebileht, millel kasutaja viibib.
Kolmanda osapoole küpsised: Kolmanda osapoole küpsis on küpsis, mille väljastab mõni muu veebileht peale külastatava veebilehe.

Milliseid küpsiseid DustDeal.ee kasutab?

DustDeal.ee kasutab erinevat tüüpi küpsiseid, et tagada veebilehe funktsionaalsust ning analüüsida kasutajate tegevust, ning selle abil kasutajakogemust paremaks muuta. Lisaks kasutavad küpsiseid mõned meie partnerid, näiteks Google, et aidata meil mõista meie kasutajate vajadusi ja meie kodulehte parandada. Täpsemat infot küpsiste kohta võib leida meie kasutustingimuste 13. osast.

Kuidas küpsiste kasutamist vältida?

Küpsiste kasutamine ei ole kunagi kohustuslik ning te võite need soovi korral oma brauseris välja lülitada. DustDeal.ee ei saa aga garanteerida veebilehe funktsionaalsust juhul kui te meie või kolmandate osapoolte küpsiste kasutamist ei luba. Kui soovite küpsiseid välja lülitada, võite selle kohta täpsemalt lugeda oma brauseri abifunktsiooni kaudu. Lehel www.youronlinechoices.eu saate määrata oma eelistusi küpsiste ja reklaamivõrkude osas.

Kui teil on täiendavaid küsimusi DustDeal.ee küpsiste kohta, võite võtta meiega ühendust.

Allikad: http://en.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

Valige lihtsalt toode või kategooria

Arvustused

Anu Malinina hindas meid:
(5/5)
Toode:
Kirby Sentria tolmukotid Mikrokiud (9 kotid)
Üldine:
Tore,et leidsin internetist DustDeali kohta info ja sain tellida,mida soovisin.
Toote info:
Olen tellitud kaubaga rahul ja ka hind oli mulle vägagi sobilik ehk soodne,seda enam,et rakendub tasuta kohaletoimetamine. Aitäh!
Loe teiste klientide hinnanguid
  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • 30-päevane raha tagasi garantii
  • Tooteid rohkem kui 35 000 erinevale seadmele!

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@DustDeal.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.