• Kiire, lihtne ja turvaline
  • 30-päevane raha tagasi garantii
  • Tooteid rohkem kui 35 000 erinevale seadmele!

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@DustDeal.ee

Filtrid

Kas otsite oma kodumasinatele uut filtrit? Pakume filtreid erinevatele seadmetele, näiteks tolmuimejatele, külmikutele, õhupuhastitele ja nõudepesumasinatele. Parima efekti ja jõudluse saavutamiseks tuleb seadmete filtreid regulaarselt puhastada või isegi vahetada. Sellepärast peaksite oma seadme jaoks uue filtri tellima, kui see vajab väljavahetamist. Oluline on seadet korralikult hooldada, kuid vana filtri vahetamine on ka ohutum ja hügieenilisem.

Parima efekti ja jõudluse saavutamiseks tuleb seadmete filtreid regulaarselt puhastada või isegi vahetada. Sellepärast peaksite oma seadme jaoks uue filtri tellima, kui see vajab väljavahetamist. Oluline on seadet korralikult hooldada, kuid vana filtri vahetamine on ka ohutum ja hügieenilisem.

Vaadake kõiki kaubamärke allpool

Ei leidnud midagi? Proovi otsingut

Valige lihtsalt toode või kategooria

Arvustused

Kalli Ulma hindas meid:
(5/5)
Toode:
SG-SZM-1000561 HEPA filter
Loe teiste klientide hinnanguid
  • Kiire, lihtne ja turvaline
  • 30-päevane raha tagasi garantii
  • Tooteid rohkem kui 35 000 erinevale seadmele!

Küsimusi? Kirjutage aadressil: info@DustDeal.ee

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja veebiliikluse analüüsimiseks. Jagame teavet meie saidi kasutamise kohta ka meie sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritega, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mille olete neile edastanud või mida on kogutud teie teenusekasutamise kohta. Nõustute meie küpsistega, kui jätkate meie veebisaidi kasutamist. Loe rohkem.